Держлісагентство запрошує до акції «Створюємо ліси разом»

Держлісагентство України постійно виступає з цікавими природоохоронними ініціативами, залучаючи до добрих справ громадськість, учнівську та студентську молодь, представників місцевої влади, журналістів.

Цьогорічної весни Держлісагентство запланувало провести з 21 березня по 17 квітня акцію «Створюємо ліси разом», а також у співпраці з благодійним фондом «Озеленення України»  10 квітня взяти участь у  акції «Озеленення планети» .

   Мета акції «Створюємо ліси разом» – покращити комунікацію представників лісової галузі з суспільством, підвищити імідж професії лісівника, поінформованість суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів,  а також необхідності поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні, виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

У рамках акції, що розпочнеться в Міжнародний день лісів і завершиться в День довкілля, лісогосподарські підприємства садитимуть ліс із залученням місцевого населення, учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації.

Також відбуватимуться екскурсії, тематичні зустрічі, прес-тури щодо ролі та важливості для існування життя на планеті, значення праці лісівника в забезпеченні створення, охорони та захисту лісових насаджень. Суспільство повинно знати, що лісівники держави щорічно відтворюють понад 40 тисяч гектарів лісів, тобто 200 мільйонів дерев.

Серед інших заходів – пресконференції, круглі столи з метою зняття соціальної напруги та критичних настроїв у суспільстві, викликаних хибними стереотипами суспільної думки щодо лісового господарства.

Під час акції проходитимуть конкурси, вікторини, фестивалі, які за тематикою відповідають її меті. А також буде проведено профорієнтаційні заходи з популяризації професії лісівника.

Держлісагентство запрошує громадян взяти активну участь в акції.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*