ДИРЕКТОРУ СЛАВУТСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВІКТОРУ САПОЖНІКУ – 60!

У лісовому господарстві Віктор Вікторович трудиться 38 років. Став відомим фахівцем лісової галузі в державі. Новатор виробництва. Очоливши в грудні 1997 року державне підприємство «Славутське лісове господарство», він багато доклав сил і енергії, щоб разом з дружним колективом зробити лісгосп не просто передовим, а одним з кращих в Україні.

Держава гідно оцінила трудову звитягу В.В. Сапожніка. Він нагороджений орденом «За заслуги» 3 ступеня, Почесною Грамотою Верховної Ради України, Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, багатьма відомчими відзнаками. За вагомий внесок у розбудову лісового господарства краю Віктор Вікторович також неодноразово нагороджувався почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради.

, Нині відмінник лісового господарства Віктор Сапожнік енергійно впроваджує європейський досвід вирощування лісу. Славутський лісгосп першим в Україні відкрив сучасну автоматизовану лінію вирощування сіянців із закритою кореневою системою, яка зараз поставляє високоякісний посадковий матеріал і для інших лісгоспів області.

Віктор Вікторович – незаперечний авторитет серед колег. Його обрали старостою директорського корпусу підприємств управління.

Як патріот краю, В.В. Сапожнік дбає про розквіт Славутчини. Вдячні земляки тричі обирали його депутатом Славутської районної ради.

Дружна сім’я лісівників Хмельниччини щиро вітає Віктора Вікторовича з ювілеєм, бажає йому міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових успіхів на благо рідної Вітчизни!

КОЛЕКТИВ АПАРАТУ УПРАВЛІННЯ,

КОЛЕКТИВИ ПІДПРИЄМСТВ.

IJ2A9286 (5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*