Директор Ярмолинецького лісгоспу брав участь у засіданні Ради регіонального розвитку

У Києві 12 листопада 2018 року відбулося сьоме засідання Ради регіонального розвитку. Делегацію від Хмельниччини очолили голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий та голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний. До складу  делегації увійшли голови райдержадміністрацій та районних рад, міські голови та представники ОТГ, а також депутат  обласної ради, директор ДП «Ярмолинецький лісгосп» Іван Кирилюк.

   Обговорюючи зміни та перспективи розвитку, учасники зібрання особливу увагу приділили реформам (освітній, медичній, судовій, пенсійній), перебігу процесу децентралізації та залучення інвестицій. Серед головних завдань  Президент визначив створення нових робочих місць.

   Варто зазначити, що цьому питанню в Ярмолинецькому лісгоспі приділяється велика увага. Директор  І.І.Кирилюк, ведучи активну громадську та депутатську діяльність, бере безпосередню участь у розвитку та розбудові краю. На підприємстві  створено  гідні умови праці, виплачується достойна заробітна плата та надається повний соціальний пакет для працівників та ветеранів лісгоспу. Ведеться фахова та виважена лісогосподарська діяльність, що підтверджується фінансово-економічними показниками.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

image1 image2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*