Дичини в угіддях буде більше

   Завершився сезон полювання  в мисливських угіддях ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство».  Більше пів тисячі мисливців активно відпочили, провівши полювання на пернатих, хутрових та парнокопитних звірів.

   Для цього відпочинку протягом року понад 50 працівників державного підприємства дбали про збереження і збільшення чисельності диких звірів і пернатої дичини. Постійно здійснюється цілодобова охорона мисливських угідь. З метою підгодівлі диких тварин у зимовий період в 2020 році   заготовлено 25,8 т зерна й зерновідходів, залишені на зиму 8,8 га кормових полів та закуплено 300 кг солі. Корми і сіль виставляються на спеціальних майданчиках постійно.

    Хочеться відзначити, що є небайдужі мисливці, які допомагають кормами, посівним матеріалом, технікою.

   Для збільшення чисельності зайця в цьому сезоні вівся активний відстріл червоної лисиці, бродячих собак та котів. Тільки для проведення лабораторних аналізів Деражнянському, Ярмолинецькому, Віньковецькому, Хмельницькому районним управлінням головного управління Держспоживслужби в Хмельницькій області було здано для проведення аналізів 44 голови лисиці.

     Крім підгодівлі та зменшення чисельності шкідливих хижаків, основним фактором для збереження мисливських тварин є їх охорона. За минулий сезон  працівниками підприємства  виявлено 13 випадків порушень правил полюванняі.

     Мисливське господарства підприємства планомірно розвивається. Багато робиться для збільшення поголів’я мисливських тварин, щоб вони прикрашали наші ліси і щоб полювання  було вдалим.

Пресслужба Хмельницткого ЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*