Для озеленення садиб звертайтесь у ДП «Славутський лісгосп»

Лісівники ДП «Славутський лісгосп» власними силами наповнюють бюджет підприємства для розвитку лісового господарства. Одним із джерел надходження є реалізація посадкового матеріалу. Сьогодні збільшується попит і на декоративний матеріал, який все частіше використовують для озеленення населених пунктів, особистих садиб та територій підприємств.
В Голицькому лісництві, у розсаднику та теплицях вирощують понад 60 видів декоративних рослин та саджанці дуба звичайного, ялини європейської, сосни звичайної. Туї, самшит, ялівці, тис, гібіскуси та багато інших – усе це користується неабиякою популярністю, як серед місцевого населення, так і серед установ та організацій, що перебувають у зоні діяльності лісгоспу. Чудовий наглядний приклад ландшафтного дизайну можна побачити на території центральної садиби лісгоспу. Щорічно підприємство працює в напрямку збільшення асортименту, де сьогодні вирощують 100 видів декоративних рослин.
Запрошуємо на центральну садибу підприємства та у Голицьке лісництво усіх, хто бажає придбати декоративний посадковий матеріал. При бажанні покупця, фахівці – інженери лісового господарства, можуть надати консультацію по оформленню певного ландшафту чи альпійської гірки.
Якісні саджанці неодмінно приживуться на території Вашої садиби і радуватимуть Вас своєю красою.
З питань купівлі декоративного посадкового матеріалу можна звертатись за адресою:
м. Славута, вул. Г. Кузовкова,1 та вул. Б. Хмельницького, 149
або телефонуйте 098-578-06-90, 067-384-10-19, 03842-7-03-80
Водночас, за словами лісівників, догляд за територією – це додатковий привід нагадати про те, що чистота навколо залежить від кожного з нас, і тільки разом ми зможемо зберегти природу в її ідеальному стані. Головне, щоб бажання було жити в чистому, а значить безпечному природному середовищі.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
dji-0998-e0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*