Добра робота профорганізації сприяє зміцненню колективу

У Національному природному парку «Мале Полісся»  відбулися звітно-виборні збори трудового колективу з участю голови обласного комітету профспілки працівників лісового господарства Віталія ЛІСОВОГО, директора установи Андрія САСЮКА, профспілкового організатора первинної профспілкової організації Ольги КОМЕНДОВСЬКОЇ.

   Розглянуто наступні питання:

• звіт профорганізатора за звітний період;

• звіт ревізійної комісії;

• вибори очільника профспілки і заступника, ревізійної комісії та обрання делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

Під час виступів та обговорень збори добре оцінили роботу профспілкового організатора. Зокрема, члени профспілкової організації зазначили, що завдяки зусиллям профорганізатора в колективі створений сприятливий морально-психологічний мікроклімат та позитивний імідж установи.

Адміністрація установи в свою чергу підтримує добрі починання та задуми профспілкового комітету.

Основною метою в роботі профспілкового організатора є піклування про кожного працівника, незалежно від стажу, віку, посади, надання членам профспілки допомоги у вирішенні як професійних, так і соціальних питань, підтримка молодих спеціалістів, ветеранів праці.

Одноголосним рішенням звітно-виборних зборів трудового колективу НПП «Мале Полісся» профспілковим організатором  обрано інженера з підготовки кадрів Ольгу Комендовську.

Пресслужба НПП «Мале Полісся».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*