ДОПОМАГАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ, ДЕПУТАТИ

З року в рік все більше людей бере  участь в акціях «Майбутнє лісу в твоїх руках», «За чисте довкілля». І це не лише молодь. Приємно, що постійно до акцій долучаються й представники влади на місцях.

Так, до створення дубового насадження в кв. 12 вид.15 Шепетівського лісництва долучилася Шепетівська районна рада на чолі з головою ради Дзяворуком Петром Францовичом, Шепетівська районна державна адміністрація під керівництвом голови Підопригори Романа Борисовича. Також трудилися директор ДП «Шепетівський лісгосп» Сасюк Володимир Михайлович, головний лісничий Заблоцький Олександр Васильович, головний інженер Кутасєвіч Сергій Анатолійович, лісничі підприємства, депутатський корпус районної ради. Спільними зусиллями  відновили 0,5 га лісових насаджень, де висадили понад 2200 однорічних сіянців.

Цьогоріч під час проведення акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» вже створено 15,2 га дубових та соснових лісових насаджень До речі, навесні в ДП «Шепетівський лісгосп» планують відновити 140 га лісових культур. Уже створено 125 га.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

11 3 22

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*