ДОСЛІДЖЕННЯ ЕКОСИСТЕМ

З метою дослідження розвитку екосистем та спостереження за змінами, що відбуваються у навколишньому середовищі, екосистемах, популяціях, співробітники Національного природного парку «Мале Полісся»  розпочали роботу із закладання постійних пробних площ на території Парку. Торік заклали чотири постійні пробні площі. Вони були нанесені на картографічні матеріали НПП, для площ були оформлені паспорти та присвоєні номери.

Постійні пробні площі призначені для спостереження та дослідження за різними компонентами природних комплексів. Також вони забезпечують спостереження за станом популяцій окремих видів рослин і тварин, як типових видів, так і рідкісних та цінних із врахуванням різних екологічних умов їх зростання.

Нещодавно працівники НПП «Мале Полісся» здійснили роботи із фіксації на місцевості двох постійних пробних площ на території гідрологічного заказника загальнодержавного значення «Теребіжі». Тут вестимуться дослідження та спостереження за популяцією реліктового виду Червоної книги України – осоки богемської – Carex bohemica Schreb., що зростає на території Парку.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

1

2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*