Лісівники Хмельниччини до весняної лісокультурної кампанії – готові

У часи війни кожен прагне бути корисним. Безперечно, хочеться бачити свій особистий внесок в перемогу тут і зараз. Але кожен має бути на своєму місці й займатися професійною діяльністю. Це теж вагомий вклад у наше майбутнє. Інакше економіка просто не працюватиме і захищати Україну буде складніше.

Саме тому лісівники Хмельниччини щодня продовжують професійно виконувати покладені на них державою обов’язки. Наразі – всі підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства активно готуються до весняної лісокультурної кампанії.

Вирощено вдосталь посадкового матеріалу, вдвічі більше, ніж торік зібрано насіння деревних та чагарникових порід, підготовлено грунт на  площах, де буде проведено залісення.

Відтворення лісів здійснюватимуть згідно із затвердженими проектами. Лісові культури створюватимуть шляхом посадки і посіву на зрубах.  Також приділять увагу природному поновленню і захисному лісорозведенню.

Підприємства планують створити цьогоріч  453 гектари лісових насаджень, у тому числі 60 гектарів нових лісів на землях, не придатних для ведення сільського господарства. Найбільше відновити лісів передбачають  в Ізяславському, Славутському та Шепетівському лісових господарствах.

Це мінімальне завдання залісення, адже триває програма Президента «Зелена країна». Якщо територіальні громади краю  виділять більше земель під залісення й озеленення, то державні лісогосподарські підприємства Хмельниччини, маючи достатній ресурс, зможуть спільно з громадою посадити значно більше дерев, ніж передбачається.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*