До відновлення лісів уже готові

Оскільки була аномально тепла й безсніжна зима, треба в оптимальні строки провести лісокультурні роботи. Тому лісівники ДП “Кам’янець-Подільське лісове господарство ” уже приступили до них.
Для забезпечення відновлення лісів на площі 44 га в розсадниках підприємства вирощено достатньо садивного матеріалу дуба звичайного, модрини європейської, горіха чорного, сосни кримської, ялини звичайної та інших лісових порід. В траншеї закладено на зимове зберігання для висіву на лісокультурні площі тисячу кілограмів жолуддя дуба звичайного.
Восени минулого року на ділянках, що вийшли з користування, підготовлено грунт плугом ПЛ-2-75М на площі 24 га. Наразі ведеться підготовка грунту на зрубах осені 2019 та зими 2020 року. Лісівники викопують садивний матеріал у розсадниках, готують субстрати в теплицях і коробах, перевіряють стан насіння, що зберігається в зимових траншеях та в стратифікації.

У Всесвітній день лісівництва, 21 березня стартує Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом». Протягом тижня плануємо висадити не менше 50 тисяч дерев із залученням громадськості, учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, органів влади. Для бажаючих можемо реалізувати сіянці лісових порід, укоріненні живці та саджанці різновидів туй, ялівців, кипарисовиків, а також саджанці листяних декоративних порід.
Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.
IMG-4890796f87db14962b9bbead3f513f1c-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*