До пожежонебезпечного періоду готуються постійно

Лісівники ДП «Ізяславський лісгосп» нагадують, що з приходом весняного тепла у лісах настав пожежонебезпечний період. Посилення протипожежних заходів є одним із найважливіших завдань, які сьогодні вирішуються  працівниками підприємства.
   Впровадження комплексу заходів із захисту лісу від можливого загорання лісова охорона розпочала ще з перших днів березня. У лісництвах  розроблені та доведені до виконавців комплексні плани заходів  зі  зниження небезпеки виникнення лісових пожеж в лісах,  проведено навчання з лісовою охороною по  протипожежних вимогах  та гасінню лісових пожеж.  Приведена в готовність   техніка, яка  залучається на випадок гасіння лісових пожеж.
   Всі пункти зосередження пожежного інвентаря в лісництвах   доукомплектовані  необхідними засобами пожежогасіння   згідно із встановлених норм. На території підприємства постійно  поновлюється наочна інформація на протипожежну та природоохоронну тематику. В лісових угіддях  встановлюються заборонні знаки та шлагбауми.

ДП «Ізяславський лісгосп» в черговий раз нагадує:  щоб попередити пожежу, перебуваючи в лісовій  зоні на відпочинку,  дотримуйтеся вимог пожежної безпеки.

За порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів.

Будьте пильними, неухильно дотримуйтеся, правил пожежної безпеки в лісі, адже охорона його від пожеж –  обов’язок кожного!

ПРЕССЛУЖБА ДП «ІЗЯСЛАВСЬКИЙ ЛІСГОСП».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*