До посадки лісу долучилася місцева влада

   Акція «Створюємо ліси разом»  завершилася 17 квітня, але громадськість та представники влади Шепетівщини й далі долучаються до відтворення лісових насаджень.  
   Того дня на зрубі в Кам’янківському лісництві садили сіянці сосни, дугласії і ялини із закритою кореневою системою. Перед початком робіт короткий інструктаж з ознайомленням технології робіт для учасників  провели директор ДП «Шепетівський лісгосп» Володимир Сасюк та головний лісничий підприємства Олександр Заблоцький.  А директор Славутського лісгоспу Віктор Сапожнік розповів про технологію вирощування сіянців із закритою кореневою системою, на якому спеціалізується підприємство.

Потім усі приступили до посадки. Варто зазначити, що разом з вартовими зелених шат в створенні  насаджень взяли  участь голова Шепетівської районної державної адміністрації Анатолій Катеренчук, перший заступник голови  Олександр Мельник та колектив адміністрації, голова Шепетівської районної ради Олег Кулінський. До учасників також долучилися директор НПП «Мале Полісся» Андрій Сасюк і директор ДП «Славутський лісгосп» Віктор Сапожнік.

Пресслужба Шепетівського лісгоспу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*