Душею поріднився з лісом

Микола Дмухівський має розмаїту, цікаву біографію. Але, якщо узагальнювати: щоб не робив – працелюбність на першому місці. Коли не стало колгоспів, «розтягнули» підприємства, не встояв і ремонтний завод, де трудився. І йому, відмінному токарю, довелося різко змінити професію.
У 2005 році Микола Дмухівський стає лісником у Головчинецькому лісництві Летичівського лісгоспу. Звісно, бракувало знань. Вступив спочатку до Кременецького лісотехнічного коледжу. По його закінченні навчався у Київському національному університеті природокористування і біоресурсів. Факультет садово-паркове і лісове господарство. Знання з агрономії, ґрунтознавства, дендрології виявилися необхідними у професії. Уміло поєднував їх у своїй роботі лісник, потім майстер лісу, тепер виконуючий обов’язки лісничого.
Лісництво – чимале і дуже розкидане географічно – 5 134 га лісових угідь. Відвід ділянок, посадка лісу, догляд за культурами… Лісничий несе відповідальність за всю організацію роботи. За останні роки у Головчинецькому лісництві багато чого змінилося. В кращу сторону. І завдяки наполегливості Миколи Йосиповича. Де були чагарники – обгороджений лісорозсадник. Знайшов своє місце у господарстві малинник, добре почуваються молоденькі яблуньки. У короби з ранньої весни засіваються сосна, ялина, модрина і дугласія. Розкішним став вигляд і самого приміщення лісництва, де проведено сучасний ремонт.
Керівник – повсякчас серед людей. Живе їхніми радощами й клопотами. Щасливий на роботі, щасливий і у житті. Має двох дітей, трьох онуків. Днями вони і колеги щиро вітали Миколу Йосиповича з шістдесятиліттям.
З роси і води Вам, ветеране!
Прес-служба Летичівського лісгоспу.
IMG_20190730_110147

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*