ЕКОКЛАС ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

 

Проєкт «Екоклас під відкритим небом» спрямований на створення навчального, оптимального, безпечного і корисного середовища. Він зявився в Нетішині,на території Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Екоклас під відкритим небом – альтернатива шкільним кабінетам. Ініціатором його створення стала група, очолювана директором Центру та лісничим Нетішинського лісництва Андрієм Ткачуком.

Зелений екоклас зробить освітній процес у позашкільному закладі більш сучасним та інтерактивним, формуватиме екологічну свідомість у дітей та сприятиме втіленню практик екологічної поведінки; підтримуватиме ініціативність, творчість, самостійність. Тут можна проводити як заняття гуртків еколого-натуралістичного, так і туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів.

Я вдячна Віктору САПОЖНІКУ, директору ДП «Славутське лісове господарство», Володимиру МАЦУНУ, помічнику лісничого, Тамілі СОБОЛИК, директору ЗЗСО №1, Юрію Кравчуку, Олександру ОСАДЧОМУ, педагогічним працівникам центру, за допомогу і розуміння, за гарний подарунок.

На заняттях в екокласі діти шукатимуть оригінальні способи комунікації з ровесниками на тему еко-відповідальності; креативні шляхи поширення екологічної інформації та проведення акцій з метою розвитку інтересу серед мешканців міста до особистої участі у сталому розвитку Нетішинської ОТГ та відповідальності за її долю.

 

 

Олена МАТУС,

директор ЦТКУМ, м. Нетішин.

 

в г а б

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*