Екостежка кличе допитливих

Мальовнича територія навколо славнозвісних Голубих озер, де розташована екологічна стежка «Перлина Славутчини», вабить тисячі людей. На жаль, серед них дуже часто трапляються безвідповідальні  громадяни, які, відпочиваючи,  руйнують об’єкти  туристично-рекреаційної інфраструктури та залишають після себе гори сміття.

Отож, у зв’язку з тим, що наближається туристичний сезон, працівники Національного природного парку «Мале Полісся» спільними зусиллями провели низку відновлювальних робіт на маршруті екологічної стежки «Перлина Славутчини». Зокрема, відремонтували вже існуючі та в черговий раз встановили нові основи під інформаційні стенди, полагодили лавочки для відпочинку, а також розмістили нові агітаційні плакати.

До слова, екологічна стежка, відкрита на території гідрологічного заказника «Голубе озеро», є спільним здобутком колективу НПП, здійсненим за фінансової підтримки Громадської організації «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». Починаючи з 2017 року «Перлина Славутчини» дає можливість різним категоріям відвідувачів знайомитися з об’єктами живої і неживої природи заказника. Учні та студенти, відпочиваючи, мають можливість тут спілкуватися з природою, вивчати та досліджувати рослинний і тваринний світ, не завдаючи при цьому шкоди навколишньому середовищу. А проведені парківцями екскурсії екостежиною підвищують туристичну привабливість регіону серед місцевих жителів та гостей краю.

Колектив Парку висловлює щирі слова вдячності  ДП «Шепетівське лісове господарство» за надану матеріальну підтримку в облаштуванні екостежки.

Водночас працівники  НПП «Мале Полісся» наполегливо закликають відвідувачів шанувати природу та людську працю, не руйнувати того, що було зроблено для комфортного та пізнавального відпочинку!!!

Пресслужба НПП «Мале Полісся».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*