Завдання дня – ефективніше використовувати лісосировинні ресурси

Сьогодні, 9 січня в Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася виробнича нарада.

Начальник управління Петро Пешко детально проінформував про головні завдання галузі, які поставив перед лісівниками новий голова Держлісагентства Андрій Заблоцький. Перше – потрібно забезпечити в Україні європейський рівень ведення лісового господарства, створення нових лісів та збільшення лісистості держави. Друге важливе завдання – боротьба з нелегальними рубками та обігом деревини. Вона включає в себе запровадження електронного обліку деревини всіма лісокористувачами, суттєве підвищення відповідальності за незаконну рубку та використання деревини нелегального походження, створення прозорих правил гри на ринку деревини. Третім завданням є відкриття даних про ліс, створення єдиного лісового порталу та «ліс у смартфоні», видача всіх дозвільних документів у електронному форматі. Електронні сервіси мають бути зрозумілими та легкодоступними для громадян. Четверте – очищення від корупціонерів та хитрих ділків. П’яте завдання – повернення довіри суспільства до лісової галузі.

– Аби виконати намічене керівником галузі – необхідно кожному працювати з більшою віддачею, шукати резерви для ефективнішого господарювання, – наголосив Петро Степанович.

Саме пошукам резервів у роботі й була присвячена нарада. Велася принципова й вимоглива розмова. Виступаючі, а це перший заступник начальника управління Павло Золотий, заступники начальника управління Юрій Безноско, Олександр Семенець, Володимир Колесник, директори підприємств подали чимало слушних пропозицій, вказали на шляхи підвищення рівня господарювання, загострили увагу на проблемах загальнодержавного рівня, які гальмують розвиток галузі.

Скрупульозний аналіз на основі чітких розрахунків показав, що можна добитися вищої віддачі від головного користування, одержати більше коштів від реалізації продукції, зменшити витрати на заготівлі й транспортуванні деревини.

На нараді велику увагу було приділено забезпеченню росту основних показників фінансово-господарської діяльності підприємств, питанням відтворення лісів і охорони їх від лісопорушень, зменшення виробничого травматизму.

Підбиваючи підсумки засідання, Петро Пешко наголосив, що тільки командна робота, висока відповідальність керівників і спеціалістів, завзяття трудових колективів забезпечать хороший результат. Отож вся подальша діяльність будуватиметься саме в дусі вимогливості, конструктивізму, щоб підняти лісову галузь на ще вищий рівень.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 

IMG_0087 IMG_0090 IMG_0081 IMG_0085

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*