Завдяки дбайливим рукам лісівників зони відпочинку стануть ще кращими

Ізяславський лісгосп має дві гарних зони відпочинку в мальовничих куточках уздовж автотрас:  «Зелений гай» у Михельському і «Сосновий бір» у Плужнянському лісництвах. Сюди охоче їдуть відзначити іменини,  провести дозвілля, також залюбки перепочивають під час поїздки автомашиною.

До послуг відпочивальників і подорожуючих у рекреаційних пунктах встановлено зручні дерев’яні столи й лавки, ошатні альтанки, накриття від дощу. Подбали лісівники і про малечу, для якої облаштували  майданчики з гойдалками, гірками, драбинками, пісочницями.

Щорічно, з приходом весни в рекреаційних пунктах  проводиться ремонт, встановлюються нові архітектурні форми. Наразі під керівництвом лісничого Ігоря Мартинова завершують ремонт та оновлення в рекреаційному пункті “Зелений гай». Адміністрація й колектив ДП “Ізяславський лісгосп” просять відвідувачів рекреаційних пунктів дотримуватися чистоти, цінувати створене, не пошкоджувати дерев’яні споруди. Адже на їх будівництво, постійну підтримку в чистоті витрачаються чималі кошти. Та й кожен з нас приходить відпочивати до лісу частенько, тож варто подбати, щоб і наступного разу у місці відпочинку було затишно і приємно. 

Пресслужба ДП “Ізяславський лісгосп”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*