Запрацював новий склад громадської ради при Хмельницькому ОУЛМГ

Громадська рада є консультативно-дорадчим органом при  Хмельницькому ОУЛМГ. Вона утворена для сприяння громадськості в формуванні й реалізації державної політики в сфері лісового та мисливського господарства. До її нового складу увійшли авторитетні на Хмельниччині люди, які  представляють громадські організації, асоціації, фонди, спілки.

На першому засіданні нового складу ради її головою обрано Олександра Жубржицького – члена громадського об’єднання «Брацька воля».

-Ми націлені на плідну співпрацю з громадською радою. Сподіваємося, що вона стане конструктивним і надійним посередником між лісівниками та громадськістю, – зазначив начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко. – Попереду у нас – вирішення багатьох важливих питань щодо відновлення лісів, поліпшення екологічної безпеки, громадського контролю та взаємодії з громадськістю.

Серед головних завдань  ради також є  організація консультацій з громадськістю, донесення  до органів влади, депутатського корпусу пропозицій лісівників та  суспільства з вирішення питань, які мають важливе загальнодержавне значення. На підприємствах управління набуто значний досвід з розвитку лісового господарства, впровадження нових технологій і методів вирощування лісових насаджень. Отож він повинен поширюватися повсюди, і роль громадської  ради в цьому значна.

Члени ради висловили на першому засіданні багато слушних пропозицій  для поліпшення її дієвості при розгляді й вирішенні актуальних питань.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*