ЗБЕРЕГТИ ТЕ, ЩО МАЄМО

У ДП «Летичівське лісове господарство» триває обговорення колективного договору на 2020 рік. У черговому засіданні робочої групи з обговорення проекту участь взяли І.В. Сивун – т.в.о. директора підприємства, Ю.І.Сологуб – начальник виробничого відділу, О.В.Штойко – головний лісничий, Л.В.Войтина – голова профкому, А.М.Гулько – головний економіст, О.І.Ніколайчук – головний бухгалтер, В.С.Ніколайчук – зав. сектора кадрового та юридичного забезпечення, Ю.М.Кравчук – головний інженер.

«Незабаром профспілкова конференція, – наголосив Ігор Васильович Сивун, – тому маємо обговорити основні моменти нового договору, ті, що зумовлені зміною чинного законодавства, а також ті, що спрямовані на поліпшення положень чинного колективного договору».

У ході обговорення проаналізували всі розділи. Виступаючі   конкретизували або доповнювали їх. Так, А.М. Гулько наголосила на тому, що лісівників турбує, чи збережуться у новому колдоговорі розцінки на придбання дров для опалювання осель, для сімей загиблих чи залишаться безоплатними?

Л.В. Войтина зупинилася на питанні виплат премій, допомог. І відрадно було почути від І.В. Сивуна, що незважаючи на не найкращий фінансовий стан підприємства, треба додавати до сум преміювання та подяк, слід допомагати тим, хто особливо потребує. У зв’язку з тим, що ціни зросли, необхідно більше коштів виділяти на утримання їдальні для працюючих на Деражнянському лісокомплексі…

На засіданні також розглянули питання про донорство лісівників, доплату комісії з відбору цінних асортиментів, про погодинне відпрацювання робочих змін у цехах переробки деревини, недопущення пожеж, про ненормований робочий день, рейдові бригади, відпустки, зокрема, без збереження заробітної плати та ін.

Якщо узагальнити, то при обговоренні того чи іншого питання наголошувалося на одному: зберегти те, що маємо, якщо змінити, то лише на краще.

Засідання було змістовним, поправки – доцільними. Кожен зі свого боку, у своєму підрозділі має доопрацювати пропозиції. А після проведення попередніх консультацій – винести на схвалення конференції трудового колективу.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

Изображение 005 Изображение 003

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*