Зберігаючи довкілля – ми захищаємо Україну

Сьогодні Всесвітній день охорони довкілля. Саме завдяки природі людина живе, адже ми дихаємо повітрям, харчуємося тим, що дає нам земля, носимо речі, зроблені з природних матеріалів.

Одне з головних завдань лісівників Хмельниччини – дбати про навколишнє середовище, берегти та примножувати його. У нашій області – 281,6 тисячі гектарів лісів. У 2022 році лісівники Хмельниччини висадили понад 2 мільйони 427 тисяч дерев.

Крім того лісівники піклуються, щоб багатшою була й фауна нашого краю: розводять оленів, фазанів та кабанів у вольєрах.

Постійно лісівники організовують толоки: прибирають ліси, дороги, території населених пунктів. Вчать населення сортувати сміття, для цього на підприємствах є спеціальні сортувальні майданчики.

Любити природу лісівники навчають дітей із найменшого віку: проводять екологічні уроки для них, майстер класи та ігри. Разом з вихованцями учнівських лісництв доглядають за деревами, підгодовують звірів, проводять наукові досліди.

Завдяки цьому ми не лише примножуємо наше довкілля, але й прищеплюємо бережливе ставлення до природи у громадян, вчимо дбайливо і з відповідальністю ставитися до того, що нас оточує.

Цей день — прекрасна нагода зробити хоч один крок до покращення стану довкілля: дехто відмовиться сьогодні від поїздки транспортом, хтось посадить дерево, розпочне сортувати сміття…

Лише разом можливо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас! Зберігаючи довкілля – ми захищаємо Україну.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*