ЗВІТУЄ ЯРМОЛИНЕЦЬКИЙ ЛІСГОСП

Адміністрація ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» та профспілковий комітет прозвітували на профспілковій конференції трудового колективу про виконання умов колективного договору за 2020 рік. Водночас відбулася звітно-виборна конференція.

Про здобутки, проблеми та плани підприємства доповів директор  Іван Кирилюк. Він зазначив, що торік реалізовано продукції на 103 мільйони 717 тисяч гривень, сплачено 43 мільйони гривень різних видів податків. Продуктивність праці становить 582 тисячі 680 гривень, а середня зарплата працюючого – 20 тисяч 282 гривні. Цифри говорять самі за себе. Показники — одні з кращих в області та і в Україні.

Співробітникам підприємства виплачено  5 мільйонів 805 тисяч гривень премій, 1 мільйон 165 тисяч гривень матеріальної допомоги, 1 мільйон 473 тисячі  гривень допомоги на оздоровлення. У зв’язку із пандемією коронавірусу  30  працівникам  надали допомогу на лікування у сумі 461 тисячу 160 гривень.

    – Ми  – міцний, дружний колектив. Є проблема – ми поряд. Є радість — ми аплодуємо теж. Наш девіз: «Командна робота» – зазначив насамкінець І.І. Кирилюк.

      Про діяльність профспілки лісгоспу відзвітував голова профспілкового комітету Сергій Шутяк. Доповідач зазначив, що адміністрація лісгоспу дотримувалася колективного договору. Багато зроблено для створення працівникам належних і безпечних умов праці, для забезпечення соціальних гарантій.

Перед присутніми виступили начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко та голова обкому галузевої профспілки Віталій Лісовий.

      На конференції підбито підсумки трудового суперництва між структурними підрозділами лісгоспу. Переможцем стало Зіньківське лісництво (лісничий Микола Магаляс). Друге місце посіло Городоцьке лісництво (лісничий Сергій Садовий), третє – Лісоводський нижній склад (начальник Валерій Іващішен). Всім працівникам цих колективів виплачена премія, кожний  підрозділ  отримав  цінний подарунок.

На звітно-виборній конференції головою профспілкового комітету знову обраний Сергій Шутяк.

Пресслужба ДП «Ярмолинецьке лісове господарство».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*