Земля, де народився та живу

На базі Кадиєвецького лісництва ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” діє учнівське лісництво. Його вихованці щорічно залучаються до посадки лісу, вирощування посадкового матеріалу, проведення біотехнічних заходів із захисту лісу. Така співпраця лісівників і педагогічного колективу дала чимало фахівців лісової справи.
Отож лісівники постійно віддячують учням приємним. Днями адміністрація лісгоспу організувала членам учнівського лісництва та хлопчикам і дівчаткам, які відпочивають у літньому таборі Кадиєвецької ЗОШ 1-111ст., екскурсію в пам”ятку садово-паркового мистецтва – дендропарк “Миньковецький”. Більще 50 учнів 4-9 класів та вчителів на чолі з директором школи Катериною Гарбар вирушили на сусідню Дунаєвечину.
У рамках екскурсії учнів ознайомили з лісівничою, еколого-просвітницькою та рекреаційною діяльністю лісгоспу, цікавими та історичними міясцями на території Дунаєвецького лісництва, зокрема – “Миньковецької держави”.
Головним же заходом екскурсії був відпочинок на території Миньковецького дендропарку, ознайомлення з рідкісними та екзотичними видами дерев і кущів, прийомами та елементами садово-паркового мистецтва. Змістовні екскурсії та розповіді провели ветеран лісгоспу Любов Войнаровська, інженер лісових культур Лілія Коваль, лісничий Дунаєвецького лісництва Володимир Сікірко.
Діти отримали масу задоволення, гарно відпочили, пригостилися рибною юшкою, приготовленою разом з лісівниками на вогнищі. Щиро вдячні лісівникам за гостинність, діти з піснею поверталися додому аж на заході сонця.
Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*