Про людину дбаєш, віддачу маєш

Комфортні й безпечні умови праці, солідний соціальний пакет усіх членів колективу сприяють підвищенню продуктивності праці, згуртуванню колективу та створенню в ньому здорової атмосфери. В цьому давно переконалися в Ярмолинецькому лісгоспі, який очолює заслужений лісівник України Іван Кирилюк. Адміністрація спільно з профспілковим комітетом підприємства постійно дбають про людей. Торік, приміром, ввели в експлуатацію чотириквартирний відомчий будинок, де поселилися сім’ї молодих спеціалістів. У лісгоспі розроблено систему стимулів, і кожен, хто ініціативний, подає пропозиції для удосконалення виробництва, утримує в зразковому стані техніку та ввірені засоби, не залишається не відзначеним.

  Та сьогодні мова лише про оздоровлення й дозвілля працівників і членів їхніх сімей. Поїздки на відпочинок до моря, в гори, екскурсії містами України стали звичними для ярмолинецьких лісівників та їхніх дітей. Виділяються й пільгові путівки на лікування в санаторії й у будинки відпочинку. Причому підприємство бере на себе значну частку витрат.

Складовою оздоровлення є і належні побутові умови, створені на підприємстві. На початку Нового року вони ще більше поліпшилися — на території автогаража й майстерні в Ярмолинцях запрацювала капітально відремонтована сауна, на яку підприємство виділило чималі кошти. Басейн, душові, парильня, роздягалка обладнані зі смаком. Є і кімната для чаювання. Отож все це сприяє комфортному відпочинку.

— Наші працівники, які першими опробували сауну, залишилися дуже задоволеними, — каже ветеран виробництва Володимир Павлович Віцяк, який забезпечує роботу сауни. — Тепер згідно з графіком паритимуться чоловіки й жінки. Раніше, до ремонту приміщення, постійно ходили сюди відпочити понад двадцять чоловік. Тепер, за таких гарних умов, переконаний, відвідувачів буде ще більше.

З легкою парою вас, лісівники!

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ

IMG_0939 IMG_0856 IMG_0885 IMG_0913

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*