З ГОСТИНЦЯМИ ДО ЗВІРІВ

Зима для диких тварин  –  справжнє випробування, бо основний  їхній корм – рослинність. Тому підгодівля звірини відіграє важливу роль у підтриманні її чисельності, служить вагомим чинником попередження чи зменшення пошкоджень лісових і сільськогосподарських угідь, забезпечує виживання багатьох видів тварин в екстремальних  умовах.

Протягом зимового періоду єгерська служба та працівники державної лісової охорони ДП «Ізяславський лісгосп» здійснюють низку біотехнічних заходів: розкладають сіно, кормові віники, висипають фуражне зерно в усіх лісових угіддях підприємства, а також підгодовують пернату дичину на річці Горинь.

Це не лише покращує умови існування диких тварин та птахів, але й дає змогу добре перенести важкі умови зимового періоду.

Велику благодійну  допомогу в підгодівлі диких тварин (11 тонн зернофуражу) надав нашому підприємству генеральний директор ТОВ «Арта-Агро», депутат обласної ради Петро Миколайович Павлюк.

Крім підгодівлі диких тварин у зимовий період єгерська служба та лісова охорона спільно з працівниками Ізяславського відділу поліції постійно проводять рейди з виявлення фактів браконьєрства. З початку 2019 року складено сім протоколів на порушників правил полювання.

Кому не байдужа доля мисливської фауни, може в складних погодних умовах  допомогти їй, адже примноження і збереження  поголів’я диких звірів і птахів – справа кожного з нас.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

DSC_0838 DSC_0165 DSC_0135

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*