З надією на кращі часи

На черговому засіданні Громадської ради, що діє при Хмельницькому ОУЛМГ, обговорювали стан переробки деревини в області, проблеми та шляхи їх розв’язання.

Член ради М.М. Алілуйко проінформував про складні умови, в яких доводиться працювати виробничникам сьогодні. Плинність кадрів, масовий виїзд людей за кордон у пошуках заробітків призводять до закриття частини підприємств або до призупинення їх роботи. Ситуація на ринку деревини складається не на користь вітчизняного виробника.

Рішення парламенту заборонити експорт деревини не приносить бажаного ефекту в розвитку лісопереробної галузі. Через зменшення надходжень від продажу лісових ресурсів обмежено вкладання коштів у переробні комплекси.

Заступник начальника обласного управління Ю.Л. Безноско роз’яснив учасникам засідання , що в умовах, коли ринок деревини перебуває не в найкращих умовах, коли ціни суттєво знизилися , важко прогнозувати зростання обсягів вітчизняної переробки деревини. Сьогодні нерідко державні підприємства облуправління змушені реалізовувати заготовлену продукцію за цінами, близькими до її заготівельної вартості.

Отож вишукуються можливості для розвитку власної лісопромислової діяльності. Встановлено сушильні камери в Старокостянтинівському, Кам’янець-Подільському й Летичівському лісгоспах. У Шепетівському лісгоспі реконструйовано цех переробки та придбано більш продуктивну сучасну пилораму. Вишукуємо можливості реалізації нашої продукції.

Зараз не тільки через аукціони реалізовуємо власні вироби та продукцію, а й використовуємо з цією метою інтернет-магазин, який допомагає відпускати товари без посередників. Часи, звичайно, важкі, але вишукуємо всі можливості для поліпшення діяльності й покращення ефективності виробництва.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 

IMG_0029IMG_0018IMG_0027IMG_0024IMG_0030

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*