З початку весни підприємства Хмельницького ОУЛМГ висадили понад 2 мільйони дерев

У рамках програми Президента «Зелена країна» від початку цьогорічної лісокультурної кампанії підприємства Хмельницького ОУЛМГ висадили понад 2 мільйони 94 тисячі дерев. З них близько 950 тисяч сіянців і саджанців хвойних та понад 1 мільйон 114 тисяч – листяних порід.

Всього залісено площу 430 гектарів. З них 85 гектарів становить лісорозведення, тобто створення нових лісів на землях, де вони раніше не росли. Також доповнено лісові культури минулих років створення на площі 483,5 га.

План весни з посадки виконали всі 10 лісогосподарських підприємств управління. Крім того, лісгоспам вдалося посадити більше, ніж передбачалося. У відсотках це:

  • Старокостянтинівське ЛГ – 193,6 %
  •  Ярмолинецьке ЛГ – 153,6 %
  • Ізяславське ЛГ 153%
  • Славутське ЛГ – 132,9%
  • Хмельницьке ЛМГ – 132%

Лісогосподарські підприємства Хмельниччини вже дбають про підготовку до садіння лісів у 2023 році – на лісових розсадниках тривають роботи з посіву лісоутворюючих порід. Поки засіяно понад 2 гектари.

На Хмельницькому лісовому селекційно-насіннєвому комплексі з вирощування сіянців із закритою кореневою системою уже висіяли майже пів мільйона посадкових місць хвойних, наразі триває посів насіння дуба звичайного.

Садимо ліси – створюємо майбутнє! Плідно працюємо на благо екології, людей, України та Перемоги!

Будуть ліси! Буде життя! Все буде Україна!

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*