Казкова зона відпочинку в Козачанському лісництві

У кожному з чотирьох лісництв ДП «Летичівське лісове господарство» є зони відпочинку. Підприємство вклало в їх створення чималі кошти. Задля людей, заради їхнього комфортного відпочинку. Рекреаційні пункти можна обладнати просто, з усім необхідним: стіл, лавки,   накриття від дощу, вбиральні, ящики для сміття А можна вкласти у деревину душу, вдихнути свій творчий неспокій, щоб у такі місця хотілося повертатися знову і знов.

 

Козачанський куточок відпочинку обладнано саме так, з фантазією. Він – улюблене місце молодят. Весільні пари за будь-якої погоди намагаються потрапити саме сюди на фотосесію. Для них тут продумані східці на двоярусну альтанку, де розмальована лавка у вигляді серця. Можна піднятися ще вище і ще. Чим вище – тим цікавіше і очам відкривається дивокрай…

У дні святкові, на вихідні тут завжди людно, гамірно від дитячого сміху. І хоч місця вдосталь, бо альтанка не одна, аж три (всі просторі, одна – двоярусна), вільного все ж немає. Продумані місця для смаження шашликів,  для ігор з дітьми. З інформаційного стенду можна почерпнути багато цікавого.

Рекреаційний пункт допомагав облаштовувати лісівникам Олександр Миколайович Ільїн – пенсіонер з села Козачки. В більшості своїй це він мудрував і творив. Того дня застали його тут з метром у руках. Виміряв, придивлявся. Поділився задумками. «Оті здоровенні стовбури дерев лежать тут не просто так, то в майбутньому – дитячі паровозики, а для молодят он в тому місці мають розташуватися гойдалки… Планів – «море», – сміється.

Нехай би втілювалися і здійснювалися. А відпочивальники, щоб цінували зроблене для них.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.3 4 5 7 8 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*