Клас для для юних друзів лісу

Шкільне лісництво – ефективна форма роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів. Співпраця лісівників та вчителів дозволяє зацікавити підлітків проблемами сучасної біології, зокрема – фауни і флори. В свідомості школярів формується екологічне мислення, яке сприяє набуттю корисних теоретичних і практичних знань та навичок. Зважаючи на все це, Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства, лісогосподарські підприємства прагнуть розширювати мережу шкільних лісництв, зміцнювати їхню базу.

Ось нещодавно в Самчиківській загальноосвітній школі урочисто відкрили оновлений клас для учнів шкільного лісництва. В заходах брали участь перший заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Павло Золотий, директор Старокостянтинівського лісгоспу Юрій Грачук, лісничий Самчиківського лісництва Володимир Маркевич, голова Старокостянтинівської районної ради Михайло Яснюк, голова Старокостянтинівської районної державної адміністрації Сергій Фесун, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Чернега, лісівники, керівництво школи.

Лісівники мали нагоду потрапити на урок, посидіти за партою із майбутніми колегами та поділитися власним багаторічним досвідом догляду за зеленими шатами.У «лісовий» клас зараховано 18 учнів. Він оснащений комп’ютером, мультимедійною дошкою, стендами із цікавою пізнавальною інформацією для майбутніх господарів лісу. Хлопці та дівчатка разом із вчителем біології під керівництвом фахівців з лісового господарства опановуватимуть тут ази лісівництва, проводитимуть дослідження. Набуті знання зможуть застосовувати й на практиці. До речі, практичних уроків – вдосталь, адже у цьому допомагає Самчиківське лісництво.

Прес-служба ДП «Старокостянтинівський лісгосп».

IMG-07d188b34ab480ce15e3df7890e13b5f-V IMG-6040ae04e8a63e1ed3f8616281d75a16-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*