Кожне лісогосподарське підприємство вибрало для себе пріоритети в акції «Створюємо ліси разом»

   Майже шістдесят різманітних заходів з урахуванням вимог карантину відбулося на Хмельниччині в рамках акції «Створюємо ліси разом», яка розпочалася 21 березня й триватиме до 17 квітня – Дня довкілля. У них разом з лісівниками взяли участь майже вісімсот чоловік.

   Ми вже повідомляли, що минулого тижня в Летичівському й Шепетівському лісгоспах разом з громадськістю висадили відповідно 1,6 та 1 гектар дерев.  Цього тижня в Новоушицькому лісгоспі садили павловнію.  А  трудівники Хмельницького лісомисливського господарства гарно потрудилися разом із громадськістю – закладено 8 гектарів сосни звичайної. Всього в рамках акції лісгоспи краю разом з добровільними помічниками відтворили 11 гектарів лісу.

   У  Ярмолинецькому та Шепетівському лісгоспах, у НПП «Мале Полісся» вартові зелених шат разом із вихованцями шкільних лісництв розвішали найбільше шпаківень.У Славутському  й Ізяславському лісгоспах  підгодовували дичину, лісових птахів. Лісгоспи також займалися озелененням, благоустроєм територій. Вони також організували нові цікаві екскурсії для учнівської молоді, бесіди про користь лісу.

   Цей тиждень – фінальний у акції. Лісівники запланували чимало цікавих заходів з участю територіальних громад, місцевої влади, учнівської молоді.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*