Кожному підрозділу поставлено конкретні завдання

У Ярмолинецькому лісгоспі відбулася технічна рада. Практична її частина  проходила за допомогою Торгового дому «Укрсервіс». Його представники  продемонстрували керівникам структурних підрозділів підприємства  кущорізи, бензопили та мотокоси. Учасники наради мали можливість ознайомитись з їх технічними характеристиками  та побачити в роботі.

     Перейшовши до виробничої частини наради, члени техради та запрошені заслухали головних спеціалістів та керівників структурних підрозділів, які проінформували про виконання виробничої програми, ознайомили з фінансово-економічними показниками за квітень,  виробничою програмою на травень.  Обговорено програму ведення лісового господарства на травень,  рубки догляду — відводи,  санітарні рубки. Мова йшла і про переробку деревини, виробництво тріски паливної  на експорт,  роботу машино – тракторного парку,  про кранове господарство.

    Директор лісгоспу Іван Кирилюк наголосив на дотриманні належного санітарного стану в лісі під час рубок та після їх закінчення, чіткому й правильному оформленні всіх документів. Наразі триває пожежонебезпечний період, отож на місцях потрібно провести навчання з послідовності дій при виявленні пожежі.  Керівник підприємства зазначив, що лише грамотний  підхід до ведення лісового господарства дасть хороший результат.  Поставлено завдання навести порядок у рекреаційних зонах, планувати їх розширення.

     На засіданні велику увагу було приділено техніці безпеки та охороні праці. За час пандемії на підприємстві захворіли на коронавірус  сорок п`ять  працівників. Кожному  на лікування виділено по10 тисяч гривень. Профком та адміністрація лісгоспу й надалі тримають на жорсткому контролі ситуацію щодо стану здоров`я  всіх членів колективу.

Пресслужба Ярмолинецького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*