Колектив коледжу долучається до акції «Створюємо ліси разом»

У рамках декади лісотехнічних дисциплін у Новоушицькому фаховому коледжі Подільського державного аграрно-технічного університету відбулася зустріч за круглим столом «Без любові до лісу – немає любові до професії». До студентів завітали колишні випускники коледжу, а зараз працівники ДП «Новоушицьке лісове господарство» Юлія Крива  та  Сергій Кондратов.
Інженер лісових культур, охорони і захисту лісу Юлія Крива від імені керівництва ДП «Новоушицьке лісове господарство»  вручила дирекції коледжу Грамоту за багаторічну плідну співпрацю в справі підготовки професійних кадрів лісової галузі Новоушиччини, подарувала Енциклопедія лісового господарства Хмельниччини. Також інженер розповіла  про свої студентські роки в коледжі, наголосила на  важливості періоду навчання для формування майбутнього лісівника.
Сергій Кондратов зворушливо та щиро ділився спогадами про студентське життя, давав відповіді на запитання  про робочі будні лісівників, про головні завдання колективу  на сьогодні. 
На круглому столі велика увага була приділена озелененню країни. Працівники лісгоспу обговорили зі студентами важливість його проведення. Також вони розповіли про мету та завдання акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом», яка  проходить в рамках Програми Президента України «Зелена країна» з 1 жовтня по 30 листопада 2021 року. Лісівники запросили викладачів та  студентів коледжу долучитися до цієї акції. Вони радо прийняли запрошення.

Пресслужба Новоушицького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*