Конструктивна розмова про підвищення ефективності виробництва

У Новоушицькому лісгоспі відбулася техрада з участю лісничих, начальника декоративно-квіткового розсадника та працівників апарату підприємства. Розглянуто низку питань фінансово-економічного та виробничого напрямків діяльності.

Йшлося про перспективи підвищення ефективності використання лісосировинних ресурсів в 2020 році; про забезпечення росту основних показників фінансово-господарської діяльності підприємства.

Увага акцентувалася й на відтворенні лісів,

проведенні профілактичних заходів з метою зниження виробничого травматизму. Проаналізовано, як додержується законодавство з охорони лісів та як ведеться профілактика правопорушень.

Відбулася конструктивна розмова щодо поліпшення діяльності підприємства. Головний економіст М.М. Хрустінська зробила грунтовний аналіз заготівлі деревини і реалізації продукції за минулий рік. Головні спеціалісти й директор підприємства П.А.

Стецюк обговорили з керівниками підрозділів ефективність роботи та можливі втрачені вигоди.

Головний лісничий О.О. Лукомський висловив пропозиції для покращення роботи в лісокультурному напрямку й для підвищення рівня механізації робіт. Розглянуто робочі питання щодо лісовідновлення в 2020 році.

Підбиваючи підсумки роботи, директор підприємства П.А. Стецюк закликав працівників підвищувати ефективність виробництва та постійно здійснювати оптимізацію виробничих і операційних витрат.

 

Прес-служба ДП «Новоушицьке лісове господарство».

Рисунок2 Рисунок1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*