КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Відбулася конференція трудового колективу державного підприємства «Старокостянтинівське лісове господарство», на якій підбито підсумки виконання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом за 2018 рік та затверджено новий на 2019 рік. У її роботі  взяли участь 43 делегати  від усіх структурних підрозділів, а також заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства О.П. Семенець,   голова галузевого обкому профспілки В.М. Лісовий.

У  доповіді директор лісгоспу Ю.Д. Грачук зазначив, що підприємство працювало ритмічно і виконало всі планові завдання. Пріоритетом діяльності було і залишається піклування про добробут, як  працюючих, так і пенсіонерів лісгоспу. Середньомісячна оплата праці зросла на 120,9 відсотка. Значні кошти спрямовано на придбання техніки, капітальні ремонти, на задоволення соціальних потреб працівників. Комплексні заходи з охорони праці були заплановані на суму 245 тис. грн., а фактичні витрати склали 375  тис. грн.

Про виконання колективного договору за 2018 рік доповіла голова профспілкового комітету Л.С. Османкіна. Вона зазначила, що адміністрація дотримувалася положень колективного договору і створення безпечних умов праці. Виступаюча також ознайомила присутніх із соціальним захистом на підприємстві, проінформувала про виконану роботу і про напрямки  діяльності профспілкової організації на 2019 році.

Головний економіст Л.Д.Мусат ознайомила учасників конференції з проектом колективного договору на 2019 рік.

В обговоренні взяли участь представники підрозділів, висвітлюючи здобутки та наболілі проблеми. Виступаючі  визнали колективний договір  виконаним.

Заступник начальника обласного управління О.П. Семенець  і голова галузевого обкому профспілки В.М.Лісовий в своїх виступах акцентували увагу на практичних діях профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працюючих.

   Підсумовуючи роботу конференції,  Віталій Лісовий відзначив злагоджену роботу колективу та розповів про роботу, як профспілки, так і лісової галузі. Він побажав лісівникам  процвітання, добробуту та соціальної стабільності, а також успіхів у  охороні та примноженнц лісових ресурсів краю.

Конференція прийняла колективний договір на 2019 рік з внесеними змінами та доповненнями.

Прес-служба Старокостянтинівського  лісгоспу.

?????????? ?????????? ??????????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*