Конференція трудового колективу

У ДП «Ізяславське лісове господарство»  відбулася конференція трудового колективу. Розглянуто  виконання двосторонніх зобов’язань по колективному договору між адміністрацією підприємства та профспілковою організацією за 2020 рік, а також проєкт колективного договору на 2021-2023 роки.

У роботі  конференції взяли участь 40 делегатів – членів профспілки від цехових підрозділів підприємства, а  також  запрошені.

  Заслухано звіт тимчасово виконуючого обов’язки голови профспілкового комітету Ю. М. Ярославського  про діяльність профспілки протягом минулого року, а також інформацію директора підприємства С.А. Кутасєвіча щодо трудових здобутків підприємства та виконання зобов’язань  колективного договору за 2020 рік.

Головний економіст ДП «Ізяславський лісгосп» Л. А.  Ліщук  ознайомила делегатів з проєктом колективного договору на 2021-2023 роки. Відбулося його активне обговорення, внесено низку пропозицій.

Після обговорення колективний договір за 2020 рік визнали  виконаним, а колективний договір на 2021 – 2023 роки одноголосно  прийняли.

      Перед делегатами конференції виступив начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П. С. Пешко. Він  детально ознайомив присутніх зі станом справ у лісовій галузі країни, а також в лісогосподарських підприємствах Хмельниччини.

      Голова обкому профспілки працівників лісового господарства В. М. Лісовий  проінформував делегатів  про роботу профспілок на підприємствах лісової галузі і діяльність обласної організації, а також поділився планами діяльності профспілок на нинішній рік.

  Потім відбулася звітно-виборна профспілкова конференція первинної організації підприємства.

Обрано профспілковий комітет у складі семи чоловік, ревізійну комісію у складі трьох чоловік та обрано головою профспілкової організації Юрія Ярославського. Також обрано чотири делегати на VІ звітно-виборну конференцію обласної організації профспілки та делегата до нового обкому профспілки.

Пресслужба Ізяславського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*