Купуй ялинку на будь-який смак

Новий рік – це, мабуть, єдине свято, яке протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яке знають, люблять і яке з нетерпінням чекають люди, різні у своїх національних традиціях і релігійних переконаннях. Але ж у Новий рік можливо все, чи не так? Недарма народна мудрість каже: як зустрінеш його, так і проведеш.
В Україні, традиційно до Новорічних свят прикрашають ялинки. Важко уявити зимові свята без красиво прикрашеної зеленої, пишної красуні. Кожна сім’я традиційно прикрашає свою оселю ялинкою чи сосною.
А тому ДП “Новоушицьке лісове господарство” активно працює в напрямку забезпечення потреби цим продуктом. Новорічні ялинки реалізуються як місцевому населенню, так і комунальним підприємствам міст для створення святкового настрою.
В цьому році уже реалізовано 678 новорічних ялинок, коли у 2017 році за увесь рік реалізація становила 856 шт. Слід відзначити, що цьогоріч великі партії новорічок закуплялися для прикрашання міст СКП “Вінницязеленбуд” – 231 шт та Кам’янець-Подільським СКП “Міськліфтсвітло” – 342 шт.
Проте вистачить і для забезпечення місцевого населення. З цією метою підприємство розгорнуло ялинковий базар в смт Нова Ушиця, де проводиться роздрібний продаж новорічних деревець, що були заготовлені на спеціальних плантаціях.
Продаж новорічних ялинок проводиться за цінами, встановленими підприємством. Їхню відповідність можна легко перевірити на офіційному сайті ДП “Новоушицьке лісове господарство”.
І хочеться вкотре наголосити, щоб покупці обов’язково перевіряли наявність бирок на новорічних ялинках. Адже їх маркування свідчить про легальність  новорічки, вказує на її походження та умови зростання. І цим ви убезпечуєте себе та свою родину від неприємностей.

Прес-служба Новоушицького ЛГ.

img-20181211-140813-84 img-20181211-162521-9a img-20181223-120732-e6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*