Ліміт використання природних ресурсів погоджено

З метою поліпшення якісного складу лісів, їх оздоровлення, посилення захисних властивостей ДП «Кам’янець-Подільський лісгосп» на підставі Закону України «Про природно-заповідний фонд України» надав для розгляду та погодження науково – технічній раді природного національного парку «Подільські Товтри» проект ліміту використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду  на 2020 рік.

Днями спеціалісти лісгоспу взяли участь у засіданні науково-технічної ради. Вони проінформували присутніх, що представлені   господарські заходи на 2020 році запроектовані ВО «Укрдержліспроект». Роботи з формування насаджень здійснюються способами, що не викликають ерозії ґрунтів, пошкодження залишених дерев, що виключають можливість негативного впливу на стан лісів та водоймищ і забезпечують поступове відтворення й формування лісів, близьких до природних, постійне підтримання стійкості деревостанів. 

Отож заплановані заходи оздоровлять насадження та покращать екологічний стан регіону. Після представлення та розгляду матеріалів науково-технічна рада погодила проект Ліміту використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення НПП «Подільські Товтри» по ДП «Кам’янець-Подільський лісгосп» на 2020 рік.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

 

 IMG_20191024_111555 IMG_20191024_111608

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*