Лісгоспи Хмельниччини надають прихисток переселенцям

Російські окупанти змусили мільйони українців покинути свої домівки. Допоки в різних куточках України тривають запеклі бої, Хмельниччина боронить співвітчизників на гуманітарному фронті.

Хмельницький та область щодня приймають тисячі переселенців із територій, які страждають від обстрілів. Це наші люди, яким вкрай необхідна допомога. 

Пункти для тимчасового притулку вимушених переселенців відкривають у кафе, ресторанах, готельних комплексах, університетах, школах, садочках… Долучилися до облаштування помешкань і лісівники Хмельниччини. Прихисток, евакуйованим з небезпечних регіонів людям, надають у приміщеннях лісгоспів та лісництв області. Загалом лісівники можуть розмістити 320 людей.

Вимушені переселенці транзитом зупинялися уже в Хмельницькому та Славутському лісогосподарських підприємствах.

Для переселенців лісівники намагаються підготували комфортні умови. Дбають, щоб було тепло та усе необхідне: кухня, посуд, їжа, засоби гігієни, медикаменти…

Наразі на Хмельниччині знайшли притулок 49 тисяч переселенців. Усім надаються першочергова допомога, харчування та житло. Всього область готова прийняти 300 тисяч українців, які постраждали від війни.

Перемога – це наша спільна справа і ми її обов’язково виборемо!

Все буде Україна!

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*