Лісничий Валентин Бондар відзначає ювілей

Струзьке лісництво є найбільшим, базовим лісництвом Новоушицького лісгоспу. Площа угідь передового підрозділу складає  3936 гектарів. Лісництво вже двадцять років очолює знаний спеціаліст Валентин Михайлович Бондар.

    В.М. Бондар  працює в лісгоспі з 1979 року.  Починав робітником на лісогосподарських роботах у Кучанській виробничій дільниці. Згодом був лісником цієї ж дільниці, майстром лісу, майстром лісового розсадника у Браїлівському лісництві. З 1998 року виконував обов»язки лісничого Струзького лісництва, а з 2002 року   –  лісничий Струзького  лісництва.

    За період роботи на всіх займаних посадах проявив себе як принциповий, вимогливий керівник, хороший організатор виробництва. Колектив лісництва постійно виконує доведені завдання з проведення усього комплексу лісогосподарських робіт, на належному рівні ведеться охорона лісу від лісопорушень. Під  керівництвом В.М. Бондаря вчасно та якісно  проводяться догляди за лісовими культурами, рубки формування та оздоровлення лісів.

    Торік колективом лісництва створено лісові культури на площі 13,3 га, заготовлено 652 кг лісового насіння. Проведено догляди за лісовими культурами на площі 156,1 га, а рубки формування та оздоровлення лісів – на площі 119,5 га. На території лісництва облаштовано рекреаційний пункт.

Сьогодні, 25 січня Валентин Михайлович  святкує свій  ювілей – 60-річчя від дня народження. Колектив  підприємства щиро вітає його з ювілеєм, бажає здоров’я, наснаги, натхнення для нових трудових звершень.

Прес-служба Новоушицького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*