Лісового насіння запасли вдосталь

Відновлення лісів та лісорозведення є одним з основних завдань в виробничій діяльності Новоушицького лісгоспу. Ділянки зрубів на підприємстві завжди вчасно заліснюються. А тому заготівля якісного насіння є передумовою створення високопродуктивних лісових насаджень.

План заготівлі лісового насіння на 2019 року підприємство виконало в повному обсязі, а деяких порід і перевиконало. Було заготовлено 5 кг насіння хвойних порід, 10 кг – черешні, 1 кг – яблуні лісової, 1 кг – груші звичайної та 50 кг – клена-явора та 1600 кг дуба звичайного.

Середні зразки, що відібрані із партій заготовленого насіння, направлено на перевірку якості у Вінницьку лісо-насіннєву лабораторію.

Для підвищення якості посівного матеріалу дуба звичайного та забезпечення кращого відсотку схожості ДП “Новоушицьке лісове господарство” виготовило власними силами пристрій для термотерапії жолудя. Це завдяки умілим рукам робітника Струзького лісництва Миколи Жили.

Заготовлені жолуді після флотації проходять процедуру термотерапії і в подальшому відбирається лише якісний посівний матеріал. Після проходження усіх стадій відбору та підготовки жолуді будуть закладені на зберігання для весняного заліснення лісосік чи висіву у розсаднику підприємства.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство

1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*