Лісогосподарські підприємства Хмельниччини готуються до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом»

Підприємства лісового господарства Хмельниччини активно включилися до проведення Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом». Вона ініційована Міністерством енергетики та захисту довкілля спільно з Державним агентством лісових ресурсів за підтримки Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування.

У рамках Акції передбачаються з 21 березня масова посадка дерев і тижневий марафон. З 21 до 29 березня у рамках Акції буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев. Кожен охочий зможе безпосередньо в лісі після короткого інструктажу професійних лісівників висадити сіянці, саджанці.

Організатори вже зараз запрошують жителів краю, учнівську та студентську молодь, представників інституцій громадянського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур долучитися до благородної справи.

На лісогосподарських підприємствах області зараз розробляють і затверджують плани проведення заходів, обсяги та ділянки, де садитимуть дерева протягом усього марафону, складаються переліки навчальних закладів та інших установ, що будуть залученні до Акції.

Також передбачається проведення інформаційних, просвітницьких та профорієнтаційних заходів про роль та важливість лісів для існування життя на планеті, значення праці лісівника в забезпеченні створення, охорони та захисту лісових насаджень.

У період з 21 березня по 21 квітня проводитимуться інформаційні заходи з інформування суспільства про перебіг Акції.

Якщо ви вирішили взяти участь у посадці дерев, взнати її місце і час, детально інформацію можна одержати в Хмельницькому ОУЛМГ у відповідальної особи – Людмили Анатоліївни Гаврилюк ( тел. 0382-78-81-52, inglk_kmlis@ukr.net ).

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 dklg.kmu.gov

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*