Лісівники в День знань зробили подарунки шкільним лісництвам

Підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства ведуть значну профорієнтаційну роботу. Цьому особливо добре слугують шкільні лісництва. В області їх є 46. Лісівники разом з педагогами прищеплюють хлопчикам і дівчаткам любов до природи і лісу зокрема, вчать їх азам лісівництва.

     Лісгоспи матеріально підтримують шкільні лісництва. Ще одним виявом турботи про підшефних став День знань.

     Так, представники Шепетівського лісгоспу на чолі з директором Володимиром Сасюком завітали на свято в Пліщинську гімназію, де діє зразкове учнівське лісництво. Прибули  з гарними напуттями й цінним подарунком – кольоровим принтером, який діти й педагоги використовуватимуть у навчальному процесі.

     Директор Старокостянтинівського лісгоспу Юрій Грачук завітав  у Самчиківську загальноосвітню школу на святкову лінійку з нагоди початку навчального року та п’ятдесятиліття цього навчального закладу.  Шефи-лісівники подарували школі, в якій теж активно працює учнівське лісництво, акумуляторний кущоріз. З його допомогою діти вчитимуться надавати кущам бажаної форми.

     Радо стріли представників Кам’янець-Подільського лісгоспу вихованці  учнівського лісництва  Кадиєвецької загальноосвітньої школи. Лісничий Кадиєвецького лісництва Олег Кліщинський вручив їм навчальні посібники, книги на лісівничу та природоохоронну тематику, енциклопедії про лісове господарство.

     Вітали школярів із Днем знань й інші лісгоспи.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*