Лісівники домовилися з поліцією про посилення взаємодії

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький поставив вимогу посилити охорону лісів від незаконних рубок та профілактику лісопорушень. Одним із ефективних шляхів виконання поставленого завдання є поліпшення взаємодії між працівниками лісової охорони та поліції. Саме з цією метою на базі ДП «Шепетівський лісгосп» проведено нараду. На неї запросили керівників Полонського та Шепетівського відділів поліції ГУНП в Хмельницькій області, оскільки лісові масиви підприємства розташовані на території двох адміністративних районів.

Директор лісгоспу Володимир Сасюк проінформував, що охорона лісу забезпечується державною лісовою охороною. Постійно діють дві рейдові бригади з недопущення вчинення та оперативного виявлення лісопорушень, Торік вони провели 176 рейдів і виявили 7 випадків самовільних рубок, якими завдано збитків на суму 21 443 грн.

На підприємстві постійно здійснюють профілактичні заходи з недопущення лісопорушень. Зокрема, встановлюють аншлаги, шлагбауми, перекривають лісові дороги. Про лісопорушення повідомляється в  ЗМІ.

Велику увагу лісівники приділяють охороні мисливської фауни від браконьєрів. З метою боротьби з цим негативним явищем єгерська служба та лісова охорона підприємства здійснюють регулярні рейдові виїзди. Це дає ефект: торік затримано 20 осіб, які порушили правила полювання.

-Координація дій та проведення спільних рейдів – шлях до зменшення та недопущення незаконних рубок і браконьєрства, – зазначив начальник сектору превенції Шепетівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області В.Лебідь.

На спільній нараді вирішили оновити плани взаємодії лісівників і поліції та збільшити кількість спільних рейдів.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_2139 DSC_2131 DSC_2144 DSC_2129 DSC_2133

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*