Лісівники забезпечують дровами паливними

Упродовж останніх років ріст ціни на газ підштовхує громадян до переходу на інші види палива для обігріву помешкань, зокрема – на дрова. Сьогодні це найбільш доступний вид палива. І з кожним роком попит на дрова зростає. Найбільше користуються попитом твердолистяні дрова, оскільки вони мають найбільшу теплотворну здатність.
З настанням осені забезпечення населення деревиною для опалення житлових будинків – одна з головних турбот ДП «Ізяславський лісгосп». За дев’ять місяців поточного року закладам соціальної сфери, в першу чергу це школи та дитячі садочки, а також населенню поставлено понад 10 тисяч кубометрів дров паливних.
З питань придбання дров можна звернутися в найближче лісництво та в контору ДП «Ізяславський лісгосп». При собі необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера. Оплата здійснюється в касі лісгоспу готівкою. Для населення реалізовується деревина довжиною від 1 до 3 м.
Продукція може бути видана з верхнього складу, тобто прямо з лісу, або з нижнього складу. Щоправда вартість в останньому місці навантаження дещо вища за рахунок перевезення продукції з верхнього складу. Слід враховувати також те, що лісгосп транспортні послуги не надає, тому шукати транспортний засіб і оплачувати доставку потрібно окремо. На сьогодні вартість кубометра реалізованої продукції з верхнього складу твердолистяних порід становить 474 грн., м’яколистяних та хвойних порід – 396 грн.
Детальну інформацію щодо придбання, вартості та місць навантаження дров паливних можна отримати за  телефоном (03852) 4-16 -93 у відділі реалізації підприємства. Також інформація розміщена та постійно оновлюється у місцевих засобах масової інформації, на сайті лісгоспу, в громадських місцях.
Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

Без названия (2)

images

Без названия

Без названия (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*