Лісівники й громадськість ОТГ облаштовують зону відпочинку

Ліс привабливий за будь-якої пори, а в теплі місяці року люди шукають на природі усамітнення та відпочинку. Хочеться заховатися подалі від гамірного міста та повсякденних проблем. Коли з’являються такі думки, потрібно негайно їхати чи йти до лісу, бо він і лікує, і надихає, і дарує енергію.

За ініціативи голови Чорноострівської громади Михайла Семеновича Дзіся та керівництва ДП «Проскурівське лісове господарство» вирішили створити місце відпочинку для населення. Тому на території Хмельницького лісництва, неподалік населеного пункту Чорний Острів спільно облаштовують новий рекреаційний пункт. Тут будуть ошатна альтанка, що створюватиме відчуття затишку та комфорту, місця для приготування їжі на багатті, столи із зручними лавками, місця для збору сміття. Це буде другий рекреаційний пункт на території лісництва.

Варто зазначити, що співпраця підприємства з жителями Чорноострівської об’єднаної територіальної громади є постійною. Це і спільне садіння лісу, і прибирання лісових масивів від засміченості побутовими відходами.

Проскурівське лісове господарство ласкаво запрошує гостей відвідувати зони відпочинку. Особливе прохання до них – дотримуйтесь чистоти та охайності. Бережімо природу і красу лісу!

Прес-служба ДП «Проскурівський лісгосп».

1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*