Лісівники несуть цілодобову вахту, аби зберегти зелений скарб від пожеж

Спекотне літо спонукає лісівників бути готовими в будь-яку мить до боротьби з вогнем у лісових масивах. Всі підприємства заздалегідь підготували до пожежонебезпечного періоду техніку, інвентар, запасли достатньо пально-мастильних матеріалів. У кожному лісгоспі проведено спільні навчання з рятувальниками з гасіння умовних пожеж. Ведеться цілодобове відеоспостереження за лісами.

Однак через людський і природний фактори цього року в держлісфонді області сталося 41 загоряння на загальній площі менше 21 гектар. Найбільша площа загорянь в Ізяславському, Славутському та Шепетівському лісгоспах, де переважають легкозаймисті хвойні насадження.

Саме завдяки готовності й оперативності лісівників не було допущено жодної великої пожежі, вогонь вдавалося локалізувати на невеличких ділянках і швидко його загасити. Лише в п’ятьох випадках ліс було пошкоджено або знищено на ділянках, що перевищували гектар.

Лісівники вкотре закликають відпочивальників, грибників, збирачів ягід та плодів: не допускайте легковажності, не нехтуйте протипожежними правилами. Розводьте вогонь у лісі лише в спеціально відведених місцях і обов’язково його погасіть. Не кидайте в суху траву чи листя недопалки, непогашені сірники. Нагадуємо, що за порушення протипожежних правил передбачено великі штрафи.

Спільно бережімо від пожеж ліс – наше національне багатство.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Без названия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*