Лісівники подякували Григорію Писаренку за багаторічну сумлінну працю

  Колектив ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» подякував за роботу головному лісничому підприємства Григорію Павловичу Писаренку, який  вийшов на заслужений відпочинок.

   Ветеран віддав лісовому господарству понад сорок років. Після закінчення лісогосподарського факультету Української сільськогосподарської академії з вересня 1980  по березень 1984 року  Григорій Писаренко працював інженером-таксатором Комплексної експедиції Українського лісовпорядкувального підприємства.

      У Ярмолинецькому лісгоспі – з 1984 року. Розпочав  роботу  майстром лісу Михайлівського лісництва. Цього ж року переведений на посаду старшого інженера лісових культур, де працював 11 літ. Потім був інженером охорони і захисту лісу держлісгоспу. В 2000 році призначений головним лісничим держлісгоспу.  

.

 Сумлінну працю відмінника лісового господарства  Г.П. Писаренка гідно відзначено. Він нагороджений Почесною Грамотою Державного  агентства лісових ресурсів України, Грамотою Хмельницької обласної ради,  двічі – Почесною Грамотою Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, тричі – Почесною Грамотою Хмельницької обласної організації Товариства лісівників України. Портрет передовика заносився на Ярмолинецьку районну Дошку Пошани.

  Під час проводів на пенсію директор Ярмолинецького лісгоспу Іван Кирилюк від імені колег подякував Григорію Павловичу за багаторічне сумлінне і фахове виконання посадових обов’язків і  вручив  ювіляру  Почесну Грамоту підприємства та цінні подарунки. Вдячні слова на адресу Г.П. Писаренка всіх керівників структурних підрозділів та міцна кава створили позитивну атмосферу для дружніх розмов та спогадів лісівників.

Пресслужба Ярмолинецького лісгоспу.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*