Лісівники привітали ветерана

З кожним роком учасників Другої світової війни стає все менше. З ветеранів, колишніх працівників ДП «Летичівський лісгосп», залишився такий один – С. С.Панчук. Довго працював він лісником у Головчинецькому лісництві. «Надзвичайно порядний, фахівець своєї справи», –  так кажуть про Сергія Семеновича лісівники. Дотепер дякують йому за мудрі поради, підказки в роботі.

С.С.Панчук був не лише мудрим лісником, а й добрим столяром. Його руками зроблені двері, вікна, дах у приміщенні Головчинецького лісництва.     Давно ветеран на заслуженому відпочинку, бо давно розміняв дев’ятий десяток. Майструє вдома. Але лісівники господарства не забувають своїх, повсякчас підтримують.

Напередодні Дня перемоги головний лісничий підприємства О.В.Штойко, голова профкому Л.В.Войтина, лісничий Головчинецького лісництва М.Й.Дмуховський завітали в оселю ветерана. Не з порожніми руками. З квітами, подарунками, продуктовим набором та грошовою винагородою.    І нехай цьогоріч масові акції заборонені, але пам’ять ніхто не забороняв. І ми маємо пам’ятати якою ціною завойований мир, кому ми за це зобов’язані.

Проживає ветеран-лісник у с.Лисогірка. Діти з онуками біля нього, чи він біля них – як кажуть у народі – то не так важливо. Важливо, що оточений увагою, хоч дружини третій рік немає, за межею вічності. Дітям й онукам потрібний, люблять його товариство. Незабаром Сергію Семеновичу 90!

Здоров’я Вам, ветеране!

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

фото для замітки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*