Лісівники разом з територіальними громадами ведуть пошук земель під залісення

  Лісівники України готуються до виконання програми «Масштабне залісення України», якою передбачено за десять років посадити в державі мільйон гектарів лісів, причому мільярд дерев за перші три роки. Підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства на виконання Указу Президента України від 7 червня 2021 року «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» передбачають значно наростити  щорічну заготівлю насіння різних порід  дерев,  вдвічі більше вирощувати садивного матеріалу, аби поставлене перед ними завдання успішно виконати.

   Та зараз головне – спільно з керівниками територіальних громад вести  пошук земель під залісення. Директори державних лісогосподарських підприємств області зустрічаються з цього приводу з керівниками ОТГ. Зокрема, директор ДП «Шепетівський лісгосп» В. М. Сасюк зустрівся з керівництвом Михайлюцької територіальної громади. Під час розмови були присутні голова Михайлюцької ОТГ Б. В. Книш, лісничий Хмелівського лісництва В.В. Бартков, члени виконкому Михайлюцької ОТГ.
    У ході наради обговорено питання про виділення земельних площ під лісорозведення, а також йшлося про співпрацю в справі залісення.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*