Лісівники Славутчини обмінялися досвідом з науковцями із Сумщини та підготували проекти для міжнародних грантів

Вивчення стійкості лісових насаджень до змін клімату, обмін досвідом та підготовка проєктів для отримання міжнародних грантів.

З такою метою до Славутського лісгоспу завітали співробітники Сумського національного аграрного університету Роман Ярощук – кандидат сільськогосподарських наук, завідувач наукової лабораторії “Лісівництва Північного Сходу України” та Світлана Ярощук – кандидатка сільськогосподарських наук, старша наукова співробітниця.

Про діяльність підприємства, збалансовану роботу Хмельницького лісового селекційно-насіннєвого комплексу та про вирощування сіянців із закритою кореневою системою розповіла працівниця лісгоспу Наталія Білецька.

Роман Ярощук зазначив: “Завдяки відповідальній роботі із заготівлі, зберігання та підготовки до сівби якісного лісового насіння підприємство є показовим. Професійна робота лісгоспу підтверджена сертифікатом FSC. Приємні враження отримали від інноваційних технологій, що використовують в лісогосподарському підприємстві:

  • технологічна лінія підготовки субстрату і точного висіву лісового насіння;
  • автоматичне зрошування;
  • холодильні камери для зберігання насіння та садивного матеріалу, в яких підтримуються оптимальна вологість та температура”.

Раді ділитися досвідом та здобувати нові знання. Адже працюємо – на результат!

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*