Лісівники Хмельниччини вшановують пам’ять захисників України – учасників АТО

 

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 23 серпня 2019 року щорічно 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Лісівники Хмельниччини стали ініціаторами створення меморіальних насаджень — парків, скверів, алей, ділянок в лісі, присвячених героям — учасникам АТО, які віддали своє життя під час бойових дій на сході держави.

Ця ініциатива була озвучена на IV з’їзді лісівників України директором Ярмолинецького державного лісогосподарського підприємства І.І. Кирилюком.

Як і личить ініціатору цієї ідеї, у Ярмолинецькому лісгоспі такі меморіальні насадження створено в кожному лісництві. Тут встановлено стели і ведеться постійний догляд за ними. Цей рух поширився на всіх державних підприємствах лісового господарства області. Для прикладу :

     – у Шепетівській загальноосвітній школі №5 з участю Шепетівського держлісгопу учні та матері загиблих в АТО воїнів заклали іменну Алею пам’яті в Кам’янківському лісництві. На площі майже гектар створили лісові культури в пам’ять про загиблих під час проведення антитерористичної операції. На ділянці висаджено саджанці дуба червоного, модрини, сосни звичайної та закладено алею з верб. Ліс садили з участю членів громадського об’єднання ”Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО “Побратими України”.

    – На Славутчині, в Партизанському лісництві посадили дубовий ліс на площі 2,5 гектара. Також встановлено пам’ятний камінь, плиту з фотографіями та іменами героїв-лісівників. Відтепер, хто матиме нагоду милуватися красою сосен, модрин і дубів, слухати спів птахів і шелест лісу, має пам’ятати, що за все потрібно бути вдячним тому, хто з честю виконав свій громадянський обов’язок;

    – у Малієвецькому лісництві Кам’янець-Подільського лісгоспу створено Алею пам’яті на честь загиблих воїнів АТО. Алея створена з саджанців, яким присвоєно позивне ім’я кожного героя.

    – у Пархомівському лісництві Хмельницького лісомисливського господарства також створено молоде насадження та відбувся урочистий захід за вшануванню воїнів-лісівників АТО.

Нехай ці освячені молоді насадження будуть вічною пам’яттю українським героям.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

1090360-e1558447988771

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*